Nabídka
Produkty a služby

Představujeme vám novinku od Michelinu

9. 5. 2022

Představujeme novinky Michelin: Michelin Pilot Sport 5 a MichelinPrimacy 4+ pro sedany a SUV - tentokrát Michelin potěšil majitele sportovních vozů pneumatikami Michelin Pilot Sport 5. Nezapomněla však ani na sedany a vozy SUV a přizpůsobila pro ně pneumatiky MichelinPrimacy 4+, které jsou vhodné pro jízdu ve městě i pro delší cestování.

Nová verze jedné z nejoblíbenějších výkonných pneumatik

S pneumatikou Pilot Sport 5 získal Michelin opět náskok před konkurencí, a to poměrně velký. Podle francouzského výrobce byla nová letní pneumatika Michelin Pilot Sport 5 vyvinuta pro nadšence sportovních vozů a dynamické řidiče. Pátá generace řady Pilot Sport5 proto nabízí skutečně působivé vlastnosti, jako jsou:

  • vynikající odolnost a dlouhodobý výkon,
  • vysoká úroveň odezvy pro přesné řízení,
  • maximalizace přilnavosti a brzdění na mokré i suché vozovce,
  • technologie Dynamic Response, která zajišťuje strukturální zpevnění pneumatiky a udržení stability.
  • technologie konstrukce MaxTouch rovnoměrně rozkládá síly při akceleraci, brzdění a zatáčení a nabízí delší životnost běhounu.
  • "Dual Sport Tread" - vnější a vnitřní povrch pneumatiky s různými dezény.


Michelin Pilot Sport 5 poskytuje skvělý výkon za sucha i mokra

Vnější dezén s pevnými bloky slouží k maximální přilnavosti za sucha, zatímco vnitřní dezén se stará o spolehlivou přilnavost za mokra. Michelin také vyzdvihuje funkci "Groove Clear", která označuje velké podélné drážky na pneumatice, které odvádějí vodu do širokých příčných kanálků a mimo pneumatiku, což zajišťuje bezpečnost a ovladatelnost v dešti.

Stejně jako u některých svých dalších produktů se Michelin rozhodl pro atraktivní design bočnic Premium Touch u pneumatiky Pilot Sport 5, který vypadá jako černý samet. Aramid-nylonový pás obepínající celou kostru zajišťuje optimální přenos pokynů řízení na vozovku a podporuje radost z jízdy.

Nová pneumatika, která právě vstupuje na evropský trh, bude k dispozici v rozměrech od 17 do 21 palců. Do konce roku 2022 bude na trhu k dispozici celkem až 50 velikostí.

Primacy 4+ - vyšší úroveň bezpečnosti ve srovnání s předchozí generací

Pneumatika Michelin Primacy 4+ je určena pro osobní automobily, vozy SUV a 4x4, je optimální pro jízdu ve městě a delší cesty a má vynikající životnost. Umožňuje vám dlouhou a pohodlnou jízdu, aniž byste museli obětovat bezpečnost. Její konstrukční technologie "MaxTouch" optimalizuje kontakt s vozovkou a rovnoměrně rozkládá síly při zatáčení, brzdění a akceleraci, což vede k delší životnosti běhounu.

Technologie "EverGrip", kterou tvoří vícevrstvá polymerní směs s vysokou přilnavostí, vysokým obsahem silikonu a optimalizovanými drážkami ve tvaru písmene U, které se s klesající hloubkou běhounu rozšiřují, zajišťuje stejně dobré vlastnosti pneumatiky po celou dobu její životnosti.

Dlouhá životnost a nižší spotřeba Primacy 4+

Dezén pneumatiky Michelin Primacy 4+ vyniká nejen perfektním brzdným výkonem, ale také vynikající přilnavostí na mokré vozovce. 4 široké obvodové drážky umožňují vynikající odvod vody a zabraňují riziku aquaplaningu.Specifický dezén pneumatiky Michelin Primacy 4+ zaručuje nižší spotřebu paliva a vynikající kilometrový výkon. Nabízí však i další výhody, jako např.:

  • výjimečná bezpečnost
  • prvotřídní přilnavost za mokra
  • snížená spotřeba paliva
  • velmi dlouhá životnost

Nová pneumatika Michelin Primacy 4+ je k dispozici od března 2022 v 82 rozměrech o průměru od 16 do 19 palců. Do konce roku bude v prodeji celkem 121 velikostí o průměru od 16 do 21 palců.


Vyberte preferovanou prodejnu
Zavřít