Nabídka
Produkty a služby

Nové letní pneumatiky Barum Bravuris 5HM! Spolehlivá volba s vynikající životností

11. 4. 2019

Společnost Barum představila novinku nadcházející letní sezóny s označením Bravuris 5HM. Její vývoj probíhal s důrazem na zajištění co nejvyšší ekonomiky jízdy a vyvážené vlastnosti v různých podmínkách. Díky inovativní směsi je nejsilnější stránkou letních pneumatik Barum Bravuris 5HM právě životnost.

Pneumatiky Barum Bravuris patří dlouhodobě mezi velmi oblíbenou volbu mezi českými motoristy. Nová generace těchto pneumatik s označením Bravuris 5HM přichází s propracovanou směsí, která má zajistit ještě lepší jízdní vlastnosti a přitom i vysoký kilometrový nájezd. Letní pneumatiky Barum Bravuris 5HM jsou tedy ideální volbou pro všechny, kteří chtějí za své peníze dostat co nejvíce.

Letní pneumatiky Barum Bravuris 5HM mají v sobě osvědčené i nové technologie

Při vývoji letní pneumatiky Barum Bravuris 5HM uplatnil výrobce ty nejmodernější technologie, které těmto pneumatikám zajišťují nejen vynikající přilnavost, nízký valivý odpor ale i dlouhou životnost. Označení pneumatik Bravuris 5HM není náhodné, písmena HM jsou zkratkou "High Mileage", což značí příslib vyššího kilometrového výkonu a odolnosti.

Kromě tohoto označení najdete na bočnici pneumatiky taky značku Barum Infinity, která je dalším odkazem na mimořádnou výdrž pneumatik. Když jsme už při vzhledu bočnice, ta prošla stejnými změnami, jako v případě zimního modelu Polaris 5 a nabízí vyšší odolnost například při kontaktu s obrubníky.

Za vyváženými vlastnostmi nových letních plášťů Barum Bravuris 5HM můžeme hledat trojici inovativních řešení. Středové obvodové žebra jsou vybaveny optimalizovanými příčnými drážkami a lamelami, které zvyšují pružnost dezénu a přispívají k nižšímu valivému odporu. Díky tomu je možné počítat nejen s nižší hlučností pneumatik ale i příznivou spotřebou paliva. Zároveň je tímto minimalizováno riziko nepravidelného opotřebení pneumatiky.

Barum Bravuris 5HM vynikají kilometrovým výkonem

Jak jsme již výše zmínili, největším esem v rukávu nových pneumatik Barum Bravuris 5HM je vysoký kilometrový nájezd. Za ten mohou tyto pláště vděčit inovativní běhounové směsi s polymerovou technologií, která zvyšuje odolnost pneumatik vůči oděru. Pro srovnání uveďme, že oproti pneumatikám Barum Bravuris 3 se díky směsi High Mileage můžeme spolehnout na vyšší kilometrový výkon až o 15 %.

Směs těchto plášťů obsahuje také nejnovější generaci siliky, díky které dosahují pneumatiky Barum Bravuris 5HM vynikající přilnavost na suchém i mokrém povrchu.

Letním pneumatikám Barum Bravuris 5HM nechybí ani nový patentovaný systém uzamykacích lamel. Ten snižuje míru ohýbání lamel a eliminuje tak deformaci dezénu při jízdě. Díky takto uzavřeným blokům je pneumatika tužší, což oceníte zejména v krizových situacích, kdy je potřebná prudká změna směru jízdy.

Pneumatiky Barum Bravuris 5HM budou dostupné i s novými rozměry

Doplňme, že nové letní pláště Barum Bravuris 5HM budou k dispozici prakticky pro všechny typy osobních vozidel, přičemž výjimkou nejsou ani modely kategorie SUV. Dostupné budou s průměrem 15 až 21 palců a šířkou od 175 do 295 mm. Vybrat si je tedy můžete nejen s těma nejpopulárnějšími rozměry ale i s těma méně běžnými.

Pokud tedy aktuálně stojíte před výběrem nových letních pneumatik a hledáte racionální volbu s vyváženými vlastnostmi, pneumatiky Barum Bravuris 5HM by určitě ve vašem výběru neměly chybět.


Vyberte preferovanou prodejnu
Zavřít