Nabídka
Produkty a služby

Continental představuje nové pneumatiky, které obujete na dlouhá léta

8. 6. 2022

Mezi hlavní výhody nových pneumatik od společnosti Continental VanContact™ Ultra a VanContact™ A/S Ultra pro dodávky a vany patří vysoká odolnost, dlouhá životnost a vyšší kilometrový výkon. Toho všeho je dosaženo díky pokročilé německé technologii použité při jejich výrobě. Podívejte se na ně blíže.

Nové pneumatiky VanContact

VanContact™ A/S Ultra pro bezpečnou jízdu na sněhu

Novinka na trhu, celoroční pneumatika VanContact™ A/S Ultra, nabízí dlouhou životnost bez ohledu na roční období. Vynikající přilnavosti a skvělé trakce na sněhu bylo dosaženo díky inteligentnímu systému zachycení sněhu a 3D lamelám. 

Vhodně zvolený počet jedinečně tvarovaných drážek s výstupky zachycuje sníh, což spolu s lamelovým systémem zajišťuje spolehlivou trakci, vysokou stabilitu, mimořádně přesné řízení a vynikající brzdné vlastnosti na sněhu

Nové pneumatiky VanContact od Continental

Vynikající odolnost proti opotřebení pneumatik VanContact™ A/S Ultra je dána inovativní koncepcí směsi využívající funkční polymery. Díky nim mají pneumatiky nejen vysokou odolnost, ale také vynikající valivý odpor a vyšší kilometrový výkon

Delší životnost běhounu a snížení frekvence výměny pneumatik VanContact™ A/S Ultra za nové zajišťují také tužší bloky běhounu spolu s ochranným pruhem ve tvaru cihly podél celé bočnice pneumatiky. Právě tyto inovace zvyšují stabilitu, odolnost a robustnost bočnic

VanContact™ Ultra nabízí opravdu dlouhou životnost

Nový VanContact™ Ultra se vyznačuje spolehlivou německou konstrukcí a je navržen tak, aby si zachoval svůj výjimečný výkon po mnoho let. Pro dosažení co nejnižšího opotřebení běhounu a snížení hlučnosti při jízdě vsadili vývojáři z Continental na jedinečnou uzavřenou konstrukci běhounu se sníženým počtem příčných drážek v ramenních žebrech. Díky těmto krokům se styčná plocha mezi pneumatikou a povrchem vozovky zvětšila a zároveň se potvrdil předpoklad pro vynikající kilometrový výkon.

Díky silnějším pryžovým blokům a zesílenému ochrannému pásu přes celou bočnici letní pneumatiky VanContact™ Ultra byla zvýšena stabilita celé bočnice. Zároveň se tím dosáhlo vysoké odolnosti a snížila se pravděpodobnost poškození bočnice, například obrubníkem, na minimum. To ale zdaleka není všechno. 

Speciální koncept ultra odolné směsi vyvinutý pro užitková vozidla typu Van obsahuje tzv. funkční polymery, které zajišťují pneumatikám VanContact™ Ultra nízký valivý odpor, vysokou odolnost a zároveň vynikající přilnavost za mokra.

 

 


Vyberte preferovanou prodejnu
Zavřít